TECHNIKOLOROWA LISTA PRZEBOJÓW

Kiedyś oglądałem na telewizyjnej dwójce 30 ton. Wówczas królowały tam przeboje Edyty Górniak, Ich Troje, Wilków, Natalii Kukulskiej, Kasi Kowalskiej czy gorącego Las Ketchup. Shakira śpiewała, że łenewer, łerewer, a Ewelina Flinta powtarzała, że żałuje, że mnie znała. Marzyło mi się wówczas tworzenie listy przebojów, a że marzenia trzeba spełniać, oto ona: technikolorowa lista przebojów.

Głosujemy od niedzieli do piątku (od 10 do 15 maja). W każdą niedzielę pojawia się aktualizacja listy przebojów, w której uwzględniane są Wasze oraz moje głosy w stosunku 50/50. W zamian, Wy możecie głosować na tyle piosenek, na ile tylko chcecie, czyli na każdą, która według Was powinna znaleźć się w topowej dwudziestce! Łapcie głosowanie, wybierajcie i twórzmy wspólną listę przebojów!

(lista zawiera jedynie piosenki, które były singlami bądź utworami promującymi płyty, pod głosowaniem znajdziecie też playlistę ze wszystkimi piosenkami!)

A tutaj możesz pozostawić swoje propozycje do zestawienia! Najprawdopodobniej pojawią się już w następnej odsłonie głosowanie do listy przebojów!Polub bloga na Facebooku